Wytrwałość na wagę srebra
10.01.2018

Krew, pot i łzy – czy tak musi wyglądać wypracowywanie sukcesu? Na ten temat wiele mogą powiedzieć sportowcy. Czy ich doświadczenia i metody psychologicznej pracy nad sobą mogą nam podpowiedzieć, jak skutecznie stawiać sobie cele i realizować własne zamierzenia?

Podczas styczniowego wykładu i warsztatu psycholog Marcin Kochanowski opowie o tym, co jest powodem porzucania noworocznych postanowień i przedstawi profesjonalne metody pomagające tego uniknąć.

 
Jak szybko i dlaczego upadają postanowienia noworoczne, czyli kilka słów o wytrwałości | wykład

Na drodze do medali najlepsi sportowcy walczą z własnymi słabościami i zewnętrznymi przeciwnościami. A jednak sięgają po laury, pomimo chwil załamania i wielkiego stresu. Czego uczą nas ich doświadczenia? Na wykładzie poznamy prawdziwe przyczyny i dynamikę upadania noworocznych postanowień oraz kluczowe czynniki wpływające na utrzymanie silnej motywacji i przekucie jej w sukces.


Wytrwałość na wagę srebra. Prawie mistrzowskie ćwiczenia dla podtrzymania motywacji | warsztat

Ile wytrwałości potrzebuje sukces w wybranej dziedzinie? A Ile pracy kosztuje zdobycie srebrnego medalu? Wiedzą o tym polscy siatkarze, z którymi pracuje Marcin Kochanowski. Na bazie jego wiedzy i realnych doświadczeń oraz specjalistycznych metod ćwiczeń ze sportowcami popracujemy nad tym, aby tym razem noworoczne nasze postanowienia zamienić w konkretne zrealizowane zadania.// Źródło: Strefa Psyche Uniwersytetu SWPS

Aktualności